al. Józefa Piłsudskiego 98A/125, 92-202 Łódź
Pon-Pt: 07:00 - 17:00

RoyalGardens

Jesteśmy jedna z większych firm w województwie łódzkim zajmującą się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami jak i osobami fizycznymi. Zaufało nam szerokie grono klientów. Naszą najmocniejszą stroną jest zakładanie trawników jak i ich pielęgnacja. Współpracujemy również z najlepszymi szkółkami dzięki czemu nasze rośliny są niezwykle prezencyjne. Potrafimy kolorystycznie dobrać rośliny do kostki brukowej i elewacji budynku. Nasza szeroko pojętą wyobraźnia jak i wiedza którą dostarczają nam nieustanne szkolenia pozwala nam z ogrodu stworzyć własna oazę relaksu i spokoju. Potrafimy słuchać oczekiwań klientów jak i sami wychodzimy z nowymi pomysłami. Posiadamy również duże zaplecze maszynowe od lekkiego sprzętu jakim są glebogryzarki,frezarki,niwelatory, dalmierze po ciężki jak mini koparki,koparki,wywrotki 2/3/4 osiowe. W ofercie mamy również wysokiej jakości czarnoziem który sami przesiewamy. Ogrody projektowane są indywidualnie pod każda osobowość. Wiosna zaskakują kolorystyką i blaskiem,a jesienią poprzez serwisy przygotowujemy je do zimowania. Zaproś nas do swojego ogrody a pokażemy miarę swoich możliwości.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z poważaniem Royal Gardens Szolc Bartłomiej

Polityka Jakości

Podczas złożonego procesu projektowania Twojego ogrodu stosujemy sprawdzone rozwiązania, choć często wdrażamy w życie innowacyjne i ciekawe pomysły. Pozwala to dodać nutkę szaleństwa, która bardzo często ze zwykłego ogrodu tworzy prawdziwe dzieło sztuki i stanowi radość dla Twoich oczu i ducha.

 

Korzyści z współpracy:

 Oferujemy Ci pełny zakres usług
 Wykorzystujemy i proponujemy sprawdzone rośliny oraz materiały
 Działamy szybko i dokładnie
 Jesteśmy otwarci na Twoje uwagi

2017
Założenie Firmy
Prawie 3 lata temu założyliśmy firmę składającą sie z trzech osób. Dziś nasza firma posiada szeroki zakres usług dostępnych dla klienta.
2019
Wykonane Zlecenia
W przeciągu 2 lat nasza firma wykonała ponad 150 zleceń. Znajdują się w nich prace kilku dniowe, oraz duże projekty ogrodowe jak i pielęgnacyjne.
2020
Nowe Usługi
Na początku 2020 roku firma dodała do swojej oferty usługi wykończeniowe.